23.3.2017

Harrastepuulaakin otteluohjelma

Harrastepuulaakin otteluohjelma alla. Pelit alkavat jo reilun viikon kuluttua maratonpäivällä, tervetuloa pelaamaan!

Lauantai 1.4.2017
Klo 10.00 HC Salkunhoitajat – Kari & Parrattomat
Klo 10.50 MyPa – JLL
Klo 11.40 SBS Kaljakannoori – Säbäjumalat
Klo 12.30 MyPa – HC Salkunhoitajat
Klo 13.20 NahkaMake & Gantin paita – SBS Kaljakannoori
Klo 14.10 JLL – Säbäjumalat
Klo 15.00 Kari & Parrattomat – NahkaMake & Gantin paita
Klo 15.50 SBS Kaljakannoori – JLL
Klo 16.40 Ylimieliset – Fuusio
Klo 17.30 Darra Stars – FB Karvaset
Klo 18.20 Fuusio – Utra Rangers
Klo 19.10 Onninen – Team Sipsipohkeet
Klo 20.00 Darra Stars – Utra Rangers

Sunnuntai 2.4.2017
Klo 10.50 FBJ – Rantakylän Kerma
Klo 11.40 Hancocks – NHS
Klo 12.30 SB Kontiolahti – FBJ
Klo 13.20 FB Pilu – NHS
Klo 14.10 Jaskan Sähly – SB Kontiolahti
Klo 15.00 Rantakylän Kerma – Hancocks

Sunnuntai 9.4.2017
Klo 10.00 JLL – HC Salkunhoitajat
Klo 10.50 Kari & Parrattomat – MyPa
Klo 11.40 HC Salkunhoitajat – SBS Kaljakannoori
Klo 12.30 NahkaMake & Gantin paita – JLL
Klo 13.20 MyPa – Säbäjumalat
Klo 14.10 Kari & Parrattomat – SBS Kaljakannoori
Klo 15.00 Säbäjumalat – NahkaMake & Gantin paita

Lauantai 22.4.2017
Klo 10.00 Rantakylän Kerma – FB Pilu
Klo 10.50 FBJ – Hancocks
Klo 11.40 FB Pilu – SB Kontiolahti
Klo 12.30 Hancocks – Jaskan Sähly
Klo 13.20 NHS – FBJ
Klo 14.10 Rantakylän Kerma – Jaskan Sähly
Klo 15.00 Ylimieliset – Darra Stars
Klo 15.50 Onninen – FB Karvaset
Klo 16.40 Utra Rangers – Team Sipsipohkeet
Klo 17.30 FB Karvaset – Ylimieliset
Klo 18.20 Utra Rangers – Onninen

Sunnuntai 23.4.2017
Klo 10.00 MyPa – SBS Kaljakannoori
Klo 10.50 Kari & Parrattomat – JLL
Klo 11.40 HC Salkunhoitajat – Säbäjumalat
Klo 12.30 Ylimieliset – Team Sipsipohkeet
Klo 13.20 FB Karvaset – Utra Rangers
Klo 14.10 Darra Stars – Onninen
Klo 15.00 Fuusio – Team Sipsipohkeet

Lauantai 29.4.2017
Klo 10.00 FB Karvaset – Fuusio
Klo 10.50 MyPa – NahkaMake & Gantin paita
Klo 11.40 Darra Stars – Team Sipsipohkeet
Klo 12.30 Kari & Parrattomat – Säbäjumalat
Klo 13.20 Ylimieliset – Onninen
Klo 14.10 NahkaMake & Gantin paita – HC Salkunhoitajat
Klo 15.00 Hancocks – SB Kontiolahti
Klo 15.50 NHS – Jaskan Sähly
Klo 16.40 FB Pilu – Hancocks
Klo 17.30 NHS – SB Kontiolahti
Klo 18.20 FBJ – Jaskan Sähly
Klo 19.10 Rantakylän Kerma – NHS

Sunnuntai 7.5.2017
Klo 10.00 Onninen – Fuusio
Klo 10.50 FB Karvaset – Team Sipsipohkeet
Klo 11.40 Ylimieliset – Utra Rangers
Klo 12.30 Darra Stars – Fuusio
Klo 13.20 FB Pilu – Jaskan Sähly
Klo 14.10 SB Kontiolahti – Rantakylän Kerma
Klo 15.00 FBJ – FB Pilu

Lauantai 13.5.2017
Klo 10.00 PVE 1 Lohko A1 – Lohko 3
Klo 10.50 PVE 2 Lohko B1 – Lohko A2
Klo 11.40 PVE 3 Lohko C1 – Lohko B2
Klo 12.30 PVE 4 Lohko C2 – Lohko 3
TAUKO
Klo 14.10 PVE 1 voittaja – PVE 2 voittaja
Klo 15.00 PVE 3 voittaja – PVE 4 voittaja

Sunnuntai 14.5.2017
Klo 14.00 FINAALI Välierä1 voittaja – Välierä 2 voittaja